בלוג שיווק שותפים

המלצה: אם אתם מתחילים בתחום כדאי לכם לקרוא קודם את המדריך שלנו - איך מתחילים לשווק תוכניות שותפים (אפיליאטס)

איך מוצאים נושאים לפוסטים?


 כאשר מעלים בלוג כדאי להכין מראש כבר 5-10 פוסטים כתובים בקנה. יש לכך מספר יתרונות, אבל לדעתי היתרון העיקרי הוא הדירבון העצמי. לרוב האנשים זה מתיש מאד לכתוב וכמעט בכל בלוג אתם רואים בהתחלה התלהבות ופרסום פוסטים כל יום יומיים ואחר כך זה עובר לפעם בשבוע, פעם בחודש או פעם בחצי שנה שבו מעלים פוסט בנושא "מזמן לא כתבתי..." :-)

 הערה: כפי שאתם שמים לב, אני קצת חופר בנושא של פעילות אקטיבית, אבל המטרה שלי היא שתבינו את התחום. אם אתם רק קוראים פוסטים ועדיין לא עשיתם שום פעולה אקטיבית, אז ייתכן שזה הזמן להתחיל. אתם צריכים תשוקה בעיניים, אתם צריכים רצון עז להצליח ולהתמיד ואתם צריכים להיות אקטיביים. לדעתי, רק בעבודה קשה אתם מגדילים את הסיכויים להצליח. דרך אגב, גם חשוב להיות יצירתיים, מכיוון שאף אחד לא ילמד אתכם את כל "הסוד" איך להרוויח בתור אפילייאט, תמיד ישארו חורי מידע שאתם צריכים להשלים ולחשוב לבד.

 אז איך בוחרים נושאים לפוסטים?

יש שיטות יותר פשוטות ויש שיטות יותר מתקדמות. ניתן לעשות מחקר מילות מפתח סביב הנישה ולזהות מילות מפתח בעלות סיכויי גבוה יותר להצלחה, אבל כאפילייאט מתחילים רוב הסיכויים שאו שלא הבנתם מה שרשמתי או שיקח לכם זמן להגיע למחקר טוב. לדעתי כדאי לכם ללכת על פשטות.

תחשבו מה הייתם מקלידים בגוגל כדי לקבל מידע בנישה.

לדוגמא:

"איזה ציוד לקחת לטיול קרוואנים?"

"אטרקציות לילדים ביער השחור"

"חופשות מוזלות לאירופה"

וכו'...

 

טריק נוסף שאני משתמש בו זה פשוט להתחיל להקליד בגוגל ולהיעזר לרעיונות בהשלמה האוטומטית שנמצאת מתחת לשורת החיפוש.

לדוגמא:

תקלידו בגוגל "טיול ליער השחור" ואתם תראו למטה נפתחת רשימה כגון:

"טיול ליער השחור לשומרי מסורת"

"טיול ליער השחור עם ילדים"

"טיול ליער השחור טיפים"

אם לדוגמא תקלידו "טיול ביער השחור" תראו רשימה חדשה

"טיול ביער השחור באוקטובר"

"טיול ביער השחור עם ילדים קטנים"

 

סדר הרשימה הוא לפי כמות החיפושים כלומר יותר אנשים מקלידים "טיול ליער השחור לשומרי מסורת" מאשר "טיול ליער השחור עם ילדים".

שיטה נוספת שיכולה לעזור היא שימוש באתר הזה, אתם נותנים לו מילת חיפוש והוא מוציא מגוון גדול של כותרות... ובמקרה שלנו נשתמש בזה לצורך נושאים לפוסטים. בהצלחה