בלוג שיווק שותפים

המלצה: אם אתם מתחילים בתחום כדאי לכם לקרוא קודם את המדריך שלנו - איך מתחילים לשווק תוכניות שותפים (אפיליאטס)

15 מודולים ועשרות שעות הדרכה - למה להרשם לקורס של שיווק שותפים BetraLife (בטראלייף) של אלכס פרידמן?


מי שלא מכיר אותי, קוראים לי רתם אהרונוב ובשנת 2000 התחלתי את דרכי באינטרנט וגם אני כמוך, חיפשתי את הדרך לעשות כסף דרך האינטרנט. ניסיתי כמעט את כל השיטות החל מפרסום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות, רשימות תפוצה ומה לא...
לקח לי הרבה זמן למצוא את הדרך הנכונה לעשות שיווק שותפים ואחת הבעיות העיקריות שנתקלתי בה היתה, שלא מצאתי מידע אמין על התחום.

יש הרבה מאד גורואים וכל אחד מנסה למכור לנו אשליות שהדרך שלו היא הכי טובה וההצלחה מובטחת. אז אני אגלה לכם סוד, זה ממש לא נכון. המשווקים (אפיליאט) מגיעים מתחומים שונים. חלקם אנשים טכניים, חלקם אנשים מתחומי השיווק, חלק מתחום הוידאו, חלק מכיוון התכנים והטקסטים ועוד. לכל אחד מאלו יש יתרונות בתחום מסויים אבל חסרונות בתחומים אחרים. אם לדוגמא אתם כותבים תוכן מצויין, אבל אתם גרועים בטכנולוגיה ובניית אתרים, אז איך מגשרים על הפערים?

רוב האנשים שנכנסים לתחום שיווק שותפים מתחילים בחיפוש אינסופי אחרי מידע. צופים בסרטוני וידאו ביוטיוב, מחפשים מדריכים בעברית, מתייאשים מזה ומחפשים מדריכים באנגלית ומתחילים ללקט מידע מאלפי שעות מידע שפזורים באינטרנט.

אבל מה הבעיה בזה? אף אחד לא עושה לכם סדר ומוביל אתכם צעד אחר צעד...

אז את הכפפה הזאת החליט להרים בחור צעיר בשם אלכס שהגיע לתחום האפיליאט במקרה במצב אישי לא קל וכיום הוא מחייך כל הדרך אל הבנק. אלכס השקיע המון בלימודים על התחום ממנטורים שונים בעולם והשקיע בזה את הכסף שלא היה לו. אבל מה שמייחד אותו זה החריצות, ההתמדה והעקשנות. אם אתם חושבים שהוא הצליח בקלות אז אתם טועים. הוא נכשל הרבה יותר פעמים מאשר הצליח, עד שהתחיל למצוא את הדרך הנכונה.

אבל בניגוד לכל הגורואים שהסתנוורו מההצלחה ומהכסף, אלכס מאמין בחזון של נתינה. הוא רוצה לשתף את הידע שצבר עם כמה שיותר משפחות בישראל ולעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בתחום.

אלכס צילם במשך חצי שנה את קורס בטראלייף (Betralife)קורס אינטרנטי שמכיל עשרות שעות הדרכת וידאו מחולקות ל-15 מודולים. אין בארץ אף קורס כזה, שמתחיל מהבסיס ומלמד צעד אחר צעד מה לעשות. החל מהסברים כללים על התחום, דרך האסטרטגיה הנכונה לשיווק, איך בוחרים מוצרים, איך בונים אתר, איך מוצאים לקוחות ותנועה ועוד ועוד

אלכס הוא מרצה בחסד ויש לו יכולת ללמד בגובה העיניים, ללא כל ההתפלצנויות והשטיקים של כל הגורואים שמנפנפים בלייף סטייל שלהם מול העיניים שלכם כל הזמן. הוא לא מנסה למכור לכם שזה תחום קל, הוא לא מנסה להגיד לכם שזה תחום שעובדים בו שעה ביום או שעה בשבוע או דקה בחודש... זה תחום לא לעצלנים. זה תחום למשקיענים, למתמידים, לעקשנים וללא מתייאשים בקלות.

אז אם גם אתם רוצים להתחיל ללמוד את התחום של שיווק שותפים ויש לכם ניצוץ בעיניים ורצון עז להצליח ולעשות שינוי, זה הזמן המתאים ללחוץ כאן, לשמוע את אלכס מספר את הסיפור האישי שלו ולהרשם לקורס!

המון בהצלחה לכולם…

רתם